Instruktorzy – Fitness

Instruktorzy – Fitness

Nasz doświadczony, profesjonalny team instruktorów w przyjaznej atmosferze angażuje się w Twój trening fitness osobiście – gwarantując że pomogą Ci osiągnąć rezultaty których się spodziewasz. Nasi instruktorzy stale się rozwijają i uczestniczą w wielu szkoleniach i warsztatach. Kładziemy nacisk na profesjonalizm ale nie zapominamy o przyjemnej atmosferze i zabawie podczas treningów.

KAROLINA KOT

Karolina
MANAGER FITNESS
Jestem magistrem Uniwersytetu Łódzkiego kierunku pedagogika kultury fizycznej i zdrowotnej. Ukończyłam również Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, uzyskując tytuł inżyniera o specjalności agronomia i agrobiznes. Ze sportem jestem związana odkąd pamiętam. Wcześniej bieganie i siatkówka, a obecnie moją pasją jest fitness i treningi na siłowni.

JUSTYNA MAZEPUS

Justyna M
Ogromną miłość do muzyki, tańca i ogólnie aktywności fizycznej przeniosłam na salę fitness, gdzie od dziewięciu lat staram się zarażać innych swoją energią i potrzebą ruchu. Jako instruktor aerobiku brałam udział w licznych szkoleniach, maratonach, konwencjach i warsztatach tanecznych podnoszących

SYLWIA HAŁADZIŃSKA

Sylwia
Absolwentka Politechniki Łódzkiej Wydz. OiZ ukończyłam studia wyższe z zamiarem pracy w Policji. Od najmłodszych lat moją miłością jest sport. Trenowałam lekką atletykę, strzelanie z pistoletu, judo, pływanie, od kilku lat regularnie ćwiczę na siłowni i pływam. Od 2,5 roku pracuję jak trenerka fitness i wciąż podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w różnych szkoleniach.

BEATA JAGIEŁŁO

Beata J
Absolwentka wyższych studiów pedagogicznych specjalność nauczyciel wychowania fizycznego, mgr promocji zdrowia i wczesnego wspomagania rozwoju. Była zawodniczka gimnastyki sportowej.

KATARZYNA KISIEL

Kasia K
Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi gdzie zdobyłam tytuł magistra fizjoterapii. Interesuje się sportem oraz zagadnieniami związanymi z odnową biologiczną i fizjoterapią. Podczas studiów narodziła się moja pasja jaką jest fitness i poprzez zajęcia na sali staram się aktywnie zarazić nią innych.

ANNA BARŁOGA

Ania
Kiedyś studiowałam nauki ścisłe i tańczyłam tylko dla przyjemności, ale teraz nie wyobraża sobie dnia bez Zumby® Fitness. Zakochałam się w Zumbie® od pierwszej minuty i szybko uzależniłam od radości, którą daje ta forma ruchu. Licencję instruktora Zumby®Fitness zdobyłam parę lat temu i od tego czasu nieustannie się szkolę, biorę udział w licznych eventach.

RAFAŁ WALISZEWSKI

Rafał
Absolwent szkoły muzycznej. Zakochany w tańcu, zwłaszcza w gorących rytmach latynoskich oraz dancehall’u. Jako instruktor Zumba Fitness odnalazłem wymarzoną drogę, by połączyć swoją miłość do tańca i ruchu oraz przekazywać ludziom swoją energię i radość płynącą z zajęć.

PRZEMYSŁAW ZARZECKI

Przemek
Jestem instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalizacją trener personalny. Moją pasją jest dietetyka, w związku z czym cały czas uczestniczę w kursach, szkoleniach czy konferencjach dotyczących różnych gałęzi tej dziedziny i nieustannie poszerzam swoją wiedzę. Oprócz niej zakochany jestem w kulturystyce i sportach sylwetkowych.

TOMASZ PRYKOWSKI

Tomasz
Ze sportem związany jestem od dziecka: zaczynałem od piłki nożnej, sztuki walki aż moje największe zainteresowanie skupiło się na sportach sylwetkowych.
Uważam, że jedyne granice jakie są, to te w naszych głowach. Tylko od nas samych zależy, czy naprawdę chcemy je przekroczyć i zrobić coś, o czym mówiono „niemożliwe”.

DAWID GABARA

Dawid
Ukończyłem studia wyższe o kierunku wychowanie fizyczne na WSINF w Łodzi. Zaliczyłem już kursy z piłki nożnej, boksu, trenera personalnego oraz dietetyki. Ze sportem związany jestem od 7-ego roku życia, zaczynając jako piłkarz Widzewa Łódź. W klubie tym grałem przez 12 lat. W wieku 19 lat postanowiłem zamienić rękawice bramkarskie na rękawice do walki.

KAROLINA KALISZEWSKA

Karolina K
Magister Kultury fizycznej i zdrowotnej. Od najmłodszych lat moją pasją były sport i taniec. Ukończyłam kurs masażu klasycznego oraz kurs indoor cycling basic. Jazda rowerem daje mi poczucie wolności. Połączenie muzyki z jazdą na rowerze to mieszanka wybuchowa, bez której nie da się żyć.

ADAM MUSZNER

Adam
Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego mgr Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego. Od najmłodszych lat związany z różnymi dziedzinami sportu: pływanie, koszykówka, kick-boxing. Od kilku lat zafascynowany jazdą rowerem przy muzyce. Podczas prowadzonych zajęć pełen pasji i energii, którą stara się zarazić każdego uczestnika.

MALWINA SASIN

Malwina
Absolwentka Politechniki Łódzkiej kierunku Architektura i Urbanistyka. Miłością do sportu zaraził mnie tata. To on wprowadził mnie w ten cudowny świat. Zakochana w bike’u od pierwszych zajęć. Miejsce aktywnej uczestniczki postanowiłam zamienić na rower instruktora. Staram się zarażać wszystkich swoją energią. Największą satysfakcję mam widząc zmęczone, ale zadowolone twarze.

BEATA MENES

Beata M
Sport od zawsze mnie interesował i bardzo chętnie regularnie wypróbowuję jego nowe formy. Z Bikingiem od samego początku połączyła mnie wielka miłość, którą od blisko 6 lat staram się zarażać uczestników swoich zajęć. Bardzo ważnym aspektem zajęć jest dla mnie muzyka.

LIDIA DANIELSKA-GAZDECKA

Lidka
Magister Pedagogiki Kultury Fizycznej i Zdrowotnej Uniwersytetu Łódzkiego. Instruktorka Rekreacji Ruchowej ze specjalizacją samoobrona. Ukończyła kurs TRX Suspension Training oraz wiele szkoleń z zakresu dietetyki i suplementacji w sporcie. Uczestniczyła w seminarium „Odważniki Kulowe w Treningu Sportowym”

KARINA DROBNIK

Karina
Jestem studentką biotechnologii na Politechnice Łódzkiej. Od 10 roku życia tańczyłam w różnych zespołach tanecznych w Łodzi, z czasem miłość do tańca zaczęła być zastępowana przez fitness.

KAROLINA PAWLAK

Karolina P
Ze sportem związana od dzieciństwa poprzez taniec, a następnie jako certyfikowany sędzia piłki nożnej. Jej kolejną pasją jest rower. Motywuje i zaraża pozytywną energią, a na zajęciach nie ma czasu na nudę. Potrafi zmęczyć człowieka, dbając przy tym o poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń.

KAMILA CERSKA

Kamila
Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego Wydziału Zarządzania, ukończyłam kierunki: marketing oraz zarządzanie zasobami ludzkimi. Przy natłoku codziennych obowiązków nie wyobrażałam sobie dnia bez sportu. Od kilku lat regularnie uczestniczyłam w zajęciach indoor cyclingu.

ELIZA WNUK

Eliza
Studentka filologii romańskiej na Uniwersytecie Łódzkim. Dyplomowany Instruktor Fitness Open Mind,  Salsation® Basic Instruktor, Fit and Jump Instruktor. Kocha podróżować, poznawać  języki obce, a  przede wszystkim uprawiać różnego rodzaju aktywności fizyczne.

ALEKSANDRA KUBIAK

Ola

Certyfikowany instruktor Indoor cycling, ale można ją również spotkać na sali fitness. Ola, choć wygląda niepozornie, to ogromny wulkan energii. Pasjonatka zajęć na rowerze, prywatnie studentka Uniwersytetu Medycznego. Jej zajęcia cechują się bardzo wysoką intensywnością, wszystko w rytm energetycznej i dynamicznej muzyki. Ola zwraca uwagę na pozycję uczestnika, jego technikę i zawsze odpowiada na nurtujące pytania. W trakcie zajęć potrafi dobrze zmotywować uczestników, a kończy je z ogromnym uśmiechem.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu odwiedź zakładkę Praca i złóż aplikację.