Instruktorzy – Fitness

Instruktorzy – Fitness

Nasz doświadczony, profesjonalny team instruktorów w przyjaznej atmosferze angażuje się w Twój trening fitness osobiście – gwarantując że pomogą Ci osiągnąć rezultaty których się spodziewasz. Nasi instruktorzy stale się rozwijają i uczestniczą w wielu szkoleniach i warsztatach. Kładziemy nacisk na profesjonalizm ale nie zapominamy o przyjemnej atmosferze i zabawie podczas treningów.

KAROLINA KOT

Karolina
MANAGER FITNESS
Jestem magistrem Uniwersytetu Łódzkiego kierunku pedagogika kultury fizycznej i zdrowotnej. Ukończyłam również Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, uzyskując tytuł inżyniera o specjalności agronomia i agrobiznes. Ze sportem jestem związana odkąd pamiętam. Wcześniej bieganie i siatkówka, a obecnie moją pasją jest fitness i treningi na siłowni.

JUSTYNA MAZEPUS

Justyna M
Ogromną miłość do muzyki, tańca i ogólnie aktywności fizycznej przeniosłam na salę fitness, gdzie od dziewięciu lat staram się zarażać innych swoją energią i potrzebą ruchu. Jako instruktor aerobiku brałam udział w licznych szkoleniach, maratonach, konwencjach i warsztatach tanecznych podnoszących

SYLWIA HAŁADZIŃSKA

Sylwia
Absolwentka Politechniki Łódzkiej Wydz. OiZ ukończyłam studia wyższe z zamiarem pracy w Policji. Od najmłodszych lat moją miłością jest sport. Trenowałam lekką atletykę, strzelanie z pistoletu, judo, pływanie, od kilku lat regularnie ćwiczę na siłowni i pływam. Od 2,5 roku pracuję jak trenerka fitness i wciąż podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w różnych szkoleniach.

BEATA JAGIEŁŁO

Beata J
Absolwentka wyższych studiów pedagogicznych specjalność nauczyciel wychowania fizycznego, mgr promocji zdrowia i wczesnego wspomagania rozwoju. Była zawodniczka gimnastyki sportowej.

KATARZYNA KISIEL

Kasia K
Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi gdzie zdobyłam tytuł magistra fizjoterapii. Interesuje się sportem oraz zagadnieniami związanymi z odnową biologiczną i fizjoterapią. Podczas studiów narodziła się moja pasja jaką jest fitness i poprzez zajęcia na sali staram się aktywnie zarazić nią innych.

ANNA BARŁOGA

Ania
Kiedyś studiowałam nauki ścisłe i tańczyłam tylko dla przyjemności, ale teraz nie wyobraża sobie dnia bez Zumby® Fitness. Zakochałam się w Zumbie® od pierwszej minuty i szybko uzależniłam od radości, którą daje ta forma ruchu. Licencję instruktora Zumby®Fitness zdobyłam parę lat temu i od tego czasu nieustannie się szkolę, biorę udział w licznych eventach.

RAFAŁ WALISZEWSKI

Rafał
Absolwent szkoły muzycznej. Zakochany w tańcu, zwłaszcza w gorących rytmach latynoskich oraz dancehall’u. Jako instruktor Zumba Fitness odnalazłem wymarzoną drogę, by połączyć swoją miłość do tańca i ruchu oraz przekazywać ludziom swoją energię i radość płynącą z zajęć.

PRZEMYSŁAW ZARZECKI

Przemek
Jestem instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalizacją trener personalny. Moją pasją jest dietetyka, w związku z czym cały czas uczestniczę w kursach, szkoleniach czy konferencjach dotyczących różnych gałęzi tej dziedziny i nieustannie poszerzam swoją wiedzę. Oprócz niej zakochany jestem w kulturystyce i sportach sylwetkowych.

KATARZYNA KACZMAREK

Katarzyna

DAWID GABARA

Dawid
Ukończyłem studia wyższe o kierunku wychowanie fizyczne na WSINF w Łodzi. Zaliczyłem już kursy z piłki nożnej, boksu, trenera personalnego oraz dietetyki. Ze sportem związany jestem od 7-ego roku życia, zaczynając jako piłkarz Widzewa Łódź. W klubie tym grałem przez 12 lat. W wieku 19 lat postanowiłem zamienić rękawice bramkarskie na rękawice do walki.

KAROLINA KALISZEWSKA

Karolina K
Magister Kultury fizycznej i zdrowotnej. Od najmłodszych lat moją pasją były sport i taniec. Ukończyłam kurs masażu klasycznego oraz kurs indoor cycling basic. Jazda rowerem daje mi poczucie wolności. Połączenie muzyki z jazdą na rowerze to mieszanka wybuchowa, bez której nie da się żyć.

ADAM MUSZNER

Adam
Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego mgr Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego. Od najmłodszych lat związany z różnymi dziedzinami sportu: pływanie, koszykówka, kick-boxing. Od kilku lat zafascynowany jazdą rowerem przy muzyce. Podczas prowadzonych zajęć pełen pasji i energii, którą stara się zarazić każdego uczestnika.

MALWINA SASIN

Malwina
Absolwentka Politechniki Łódzkiej kierunku Architektura i Urbanistyka. Miłością do sportu zaraził mnie tata. To on wprowadził mnie w ten cudowny świat. Zakochana w bike’u od pierwszych zajęć. Miejsce aktywnej uczestniczki postanowiłam zamienić na rower instruktora. Staram się zarażać wszystkich swoją energią. Największą satysfakcję mam widząc zmęczone, ale zadowolone twarze.

BEATA MENES

Beata M
Sport od zawsze mnie interesował i bardzo chętnie regularnie wypróbowuję jego nowe formy. Z Bikingiem od samego początku połączyła mnie wielka miłość, którą od blisko 6 lat staram się zarażać uczestników swoich zajęć. Bardzo ważnym aspektem zajęć jest dla mnie muzyka.

KATARZYNA MATUSIAK

Kasia

Tancerka, pedagog, choreograf, instruktorka fitness i aeroboxu. Absolwentka Akademii Muzycznej ze specjalizacją: Choreografia i techniki tańca. Magister filologii polskiej. Jej pasją jest sport – nieodłączna dziedzina jej życia. Na co dzień tańczy, trenuje kickboxing, biega, ćwiczy i zaraża swoją pasją innych, wylewając z nich siódme poty na treningach…Uwielbia stawiać sobie wyzwania i je podejmować.

Zawsze uśmiechnięta, charyzmatyczna, zarażająca pozytywna energią innych.

KARINA DROBNIK

Karina
Jestem studentką biotechnologii na Politechnice Łódzkiej. Od 10 roku życia tańczyłam w różnych zespołach tanecznych w Łodzi, z czasem miłość do tańca zaczęła być zastępowana przez fitness.

KAROLINA PAWLAK

Karolina P
Ze sportem związana od dzieciństwa poprzez taniec, a następnie jako certyfikowany sędzia piłki nożnej. Jej kolejną pasją jest rower. Motywuje i zaraża pozytywną energią, a na zajęciach nie ma czasu na nudę. Potrafi zmęczyć człowieka, dbając przy tym o poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń.

KAMILA CERSKA

Kamila
Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego Wydziału Zarządzania, ukończyłam kierunki: marketing oraz zarządzanie zasobami ludzkimi. Przy natłoku codziennych obowiązków nie wyobrażałam sobie dnia bez sportu. Od kilku lat regularnie uczestniczyłam w zajęciach indoor cyclingu.

ELIZA WNUK

Eliza
Studentka filologii romańskiej na Uniwersytecie Łódzkim. Dyplomowany Instruktor Fitness Open Mind,  Salsation® Basic Instruktor, Fit and Jump Instruktor. Kocha podróżować, poznawać  języki obce, a  przede wszystkim uprawiać różnego rodzaju aktywności fizyczne.

DARIA KOREC

Daria

Pierwszy raz stanęła na macie w Lutym 2013 roku, chociaż jej fascynacja jogą sięga końca lat 90tych. W 2016 roku uwierzyła i niezłomnie postanowiła zostać nauczycielem jogi. Pierwszym krokiem było ukończenie pół rocznego kursu instruktorskiego w Toruniu Jogi Akademickiej pod egidą prof. Janusza Szopy w lutym 2017r. uzyskując tym samym tytuł zawodowy Instruktor Hatha joga.  Uczestniczyła w wielu warsztatach pogłębiających wiedzę i praktykę z największymi m.in. Marina Jung, Konrad Kocot, Jerzy Jagucki, Robert Spica, Maciej i Agnieszka Wielobób. Ukończyła kurs jogi na chustach oraz uczestniczyła w tygodniowym warsztacie aerial jogi z Marvinem Brenanem. Tego roczny wyjazd z prof. Januszem Szopą do Indii pozwolił poszerzyć wiedzę i poznać małą cząstkę kraju, którym fascynuje się od dziecka. Uczestniczyła w cyklu wykładów na Uniwersytecie Łódzkim dotyczącym historii oraz filozofii jogi.

Dzięki intensywnemu 2 letniemu prowadzeniu zajęć w szybkim czasie zyskała doświadczenie w prowadzeniu praktyki w grupach z dorosłymi, dziećmi  oraz niepełnosprawnymi. Wrodzona wrażliwość i empatia sprawia, iż łatwo nawiązuje kontakt z grupą

Obecnie uczestniczy w trzyletnim prestiżowym  kursie nauczycielskim Introductory I\II  Katarzyny Pilorz wg metody B.K.S. Iyengara w Gdańsku.

„ Według mnie i mojego osobistego poznania –  Joga dzięki połączeniu ruchu , oddechu i uważności skierowanej na siebie ( poprzez plan fizyczny) wprowadza nas głęboko do  wnętrza. Jest drogą do pełniejszego poznania i zrozumienia siebie. Scala nas i wprowadza większy  ład do mentalnego świata przez co daje większą psychiczną siłę i radość bycia . Prowadzi  ku rozkwitowi tego co w każdym najpiękniejsze i najcenniejsze – do pełni człowieczeństwa ale też wyzwala z ograniczeń(kompleksów,lęków) które sami sobie stwarzamy. To holistyczny system obejmujący człowieka i jego egzystencję ” twierdzi Daria.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu odwiedź zakładkę Praca i złóż aplikację.