Instruktorzy – Siłownia

Instruktorzy - Siłownia

Nasz doświadczony, profesjonalny team instruktorów w przyjaznej atmosferze angażuje się w Twój trening siłowy osobiście – gwarantując że pomogą Ci osiągnąć rezultaty których się spodziewasz. Nasi instruktorzy stale się rozwijają i uczestniczą w wielu szkoleniach i warsztatach. Kładziemy nacisk na profesjonalizm ale nie zapominamy o przyjemnej atmosferze i zabawie podczas treningów.

 

DAWID GABARA

Dawid
Ukończyłem studia wyższe o kierunku wychowanie fizyczne na WSINF w Łodzi. Zaliczyłem już kursy z piłki nożnej, boksu, trenera personalnego oraz dietetyki. Ze sportem związany jestem od 7-ego roku życia, zaczynając jako piłkarz Widzewa Łódź. W klubie tym grałem przez 12 lat. W wieku 19 lat postanowiłem zamienić rękawice bramkarskie na rękawice do walki.

O Instruktorze

instruktor_dawid_g

MATEUSZ KOZŁOWSKI

Mateusz
Jestem studentem psychologii na Uniwersytecie Łódzkim, a także ukończyłem już kursy dotyczące dietetyki, treningu personalnego, prowadzenia zajęć grupowych, a także motywacji w sporcie. Ze sportem jestem związany od 10 roku życia. Zaczynałem od piłki nożnej, następnie były to sporty walki, a m.in. karate, judo, kickboxing.

Grafik zajęć O Instruktorze

instruktor_mateusz_k

 

PRZEMYSŁAW ZARZECKI

Przemek
Jestem instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalizacją trener personalny. Moją pasją jest dietetyka, w związku z czym cały czas uczestniczę w kursach, szkoleniach czy konferencjach dotyczących różnych gałęzi tej dziedziny i nieustannie poszerzam swoją wiedzę. Oprócz niej zakochany jestem w kulturystyce i sportach sylwetkowych.

O Instruktorze

TOMASZ PRYKOWSKI

Tomasz
Ze sportem związany jestem od dziecka: zaczynałem od piłki nożnej, sztuki walki aż moje największe zainteresowanie skupiło się na sportach sylwetkowych.
Uważam, że jedyne granice jakie są, to te w naszych głowach. Tylko od nas samych zależy, czy naprawdę chcemy je przekroczyć i zrobić coś, o czym mówiono „niemożliwe”.

O Instruktorze

instruktor_tomasz_p

 

KATARZYNA BIENIEK

Kasia
Ukończyłam studia pierwszego stopnia na kierunku pedagogika kultury fizycznej i zdrowotnej. Przygodę ze sportem rozpoczęłam już w dzieciństwie tańcząc/ Od 6 lat zajmuję się tylko i wyłącznie kulturystyką i fitness, i to właśnie pragnę robić do końca życia. W tym roku zadebiutowałam na scenie biorąc udział w zawodach kulturystycznych i fitness.

O Instruktorze

BRYAN CHEŁMINIAK

Bryan
Trener personalny ze specjalizacją kulturystyka. Jest absolwentem łódzkiego gastronomika, gdzie uzyskał tytuł Technika żywienia. Ze sportami siłowymi związany od 6 lat. Pasjonat kulturystki, sportów siłowych i piłki nożnej.

O Instruktorze

 

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu odwiedź zakładkę Praca i złóż aplikację.