Instruktorzy – Siłownia

Instruktorzy – Siłownia

Nasz doświadczony, profesjonalny team instruktorów w przyjaznej atmosferze angażuje się w Twój trening siłowy osobiście – gwarantując że pomogą Ci osiągnąć rezultaty których się spodziewasz. Nasi instruktorzy stale się rozwijają i uczestniczą w wielu szkoleniach i warsztatach. Kładziemy nacisk na profesjonalizm ale nie zapominamy o przyjemnej atmosferze i zabawie podczas treningów.

TOMASZ PRYKOWSKI

KOORDYNATOR STREFY SIŁOWEJ

Jestem trenerem, który pracę z klientami opiera na filarach dialogu oraz sumienności we współpracy. Treningi ze mną skupiają się na zrozumieniu potrzeb indywidualnych klienta i jego ciała oraz dokładnosci w technice wykonywanych ćwiczeń. Współpracę uzupełniam swoją pasją, czyli elemantami psychologii i coachingu, dzięki którym potrafię pomoc każdemu, kto ma problemy z wytrwaniem w postanowieniu. Podstawą postępu moich klientów są oczywiście zmiany w żywieniu, które przychodzą łatwo po połączeniu ich z zapleczem psychologii oraz zadowoleniem z widzianych efektów. Zawsze powtarzam, że „Wszystkie granice są tylko w Twojej głowie. Teraz je wspólnie przekroczymy”. Zawsze starałem się te granice przekraczać w różnych dziedzinach, dzięki czemu mam naprawdę wiele pasji, między innymi : wspinaczkę górską, biegi przeszkodowe, sporty sylwetkowe, sporty walki oraz podstawy fizjoterapii i funkcjonalności ciała.

MATEUSZ KOZŁOWSKI

Jestem studentem psychologii na Uniwersytecie Łódzkim, a także ukończyłem już kursy dotyczące dietetyki, treningu personalnego, prowadzenia zajęć grupowych, a także motywacji w sporcie. Ze sportem jestem związany od 10 roku życia. Zaczynałem od piłki nożnej, następnie były to sporty walki, a m.in. karate, judo, kickboxing.

DAWID GABARA

Ukończyłem studia wyższe o kierunku wychowanie fizyczne na WSINF w Łodzi. Zaliczyłem już kursy z piłki nożnej, boksu, trenera personalnego oraz dietetyki. Ze sportem związany jestem od 7-ego roku życia, zaczynając jako piłkarz Widzewa Łódź. W klubie tym grałem przez 12 lat. W wieku 19 lat postanowiłem zamienić rękawice bramkarskie na rękawice do walki.

PRZEMYSŁAW ZARZECKI

Jestem instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalizacją trener personalny. Moją pasją jest dietetyka, w związku z czym cały czas uczestniczę w kursach, szkoleniach czy konferencjach dotyczących różnych gałęzi tej dziedziny i nieustannie poszerzam swoją wiedzę. Oprócz niej zakochany jestem w kulturystyce i sportach sylwetkowych.

KATARZYNA BIENIEK

Ukończyłam studia pierwszego stopnia na kierunku pedagogika kultury fizycznej i zdrowotnej. Przygodę ze sportem rozpoczęłam już w dzieciństwie tańcząc/ Od 6 lat zajmuję się tylko i wyłącznie kulturystyką i fitness, i to właśnie pragnę robić do końca życia. W tym roku zadebiutowałam na scenie biorąc udział w zawodach kulturystycznych i fitness.

BRYAN CHEŁMINIAK

Trener personalny ze specjalizacją kulturystyka. Jest absolwentem łódzkiego gastronomika, gdzie uzyskał tytuł Technika żywienia. Ze sportami siłowymi związany od 6 lat. Pasjonat kulturystki, sportów siłowych i piłki nożnej.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu odwiedź zakładkę Praca i złóż aplikację.