O nas

O nas

Jesteśmy dużym klubem, usytuowanym w samym sercu miasta, bezpośrednio przy centrum przesiadkowym nowej trasy W-Z, dzięki czemu dojazd do nas jest bardzo dogodny.

Już od ponad 14 lat pomagamy setkom ludzi każdego dnia zmieniać swoje życie, oferując najnowocześniejsze usługi fitness. Dążymy przede wszystkim do tego, aby stworzyć przyjazną atmosferę dla naszych klientów, którzy w razie potrzeby będą zawsze mogli zwrócić się do instruktora o pomoc. Nieustannie się rozwijamy, do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie, uwzględniając Jego potrzeby.

DOŚWIADCZENIE I PASJA

Gwarantujemy niezwykłą podróż prowadzącą do zmiany Twojej sylwetki i zdrowia. Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt w naszym klubie, był dla Ciebie radością i motywacją do kolejnych treningów. Stawiamy na doświadczenie, dlatego zawsze zatrudniamy najlepszych instruktorów, dbając o ich ciągły oraz wszechstronny rozwój. Chcemy, by zgłębiali swoją wiedzę, aby w profesjonalny sposób pomagali wszystkim klientom.

PEŁNA OFERTA

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy 3 sale do zajęć grupowych, w których prowadzimy ponad 90 godzin tygodniowo, kilkadziesiąt wyspecjalizowanych maszyn siłowych najlepszych producentów oraz 2 strefy cardio.
W ostatnich latach wyposażylismy klub w bramę Queenax z pełnym wyposażeniem do treningu funkcjonalnego, oraz bramę Raptoring – służącą do wzmacniania górnych partii mięśni ciała oraz treningu do biegów przeszkodowych.
Nasi klienci mogą również skorzystać ze strefy SPA, w której znajdują się sauny sucha, parowa i InfraRed, która szczególnie wspiera regenerację ciała po treningu. Dodatkowo znajduje się tam też jacuzzi. Wszystko to usytuowane na ponad 2500m
powierzchni klubu.

Wysokiej jakości sprzęt oraz przyjazny nowoczesny wystrój wnętrz to nasze dodatkowe atuty, gwarancja wygody i bezpieczeństwa podczas treningu

 

o nas

Nasza misja

Twoja obecność w naszym klubie to dla nas radość, dlatego jesteś dla nas kimś wyjątkowym. Zmienimy sposób w jaki odczuwasz siebie. Z pasją i uśmiechem poprawimy Twój styl życia, samopoczucie, zdrowie i kondycję. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zrealizuj Swoje cele!

 

Nie tylko praca

Sportera Fitness jest również doskonałym miejscem do spędzenia wolnego czasu. Zachowując najwyższe standardy klubów fitness zapewniamy, oprócz pracy nad sobą, również relaks i odpoczynek od codziennych zajęć. Możesz spotkać się tu ze znajomymi lub poznać nowych, ciekawych ludzi.

Razem łatwiej

Nie lubisz ćwiczyć samotnie? Szeroka oferta zajęć grupowych zapewnia, że znajdziesz coś dla siebie. Niech Twój trening stanie się wspólną zabawą.
Zobacz grafik zajęć.

 

Galeria zdjęć Instruktorzy Partnerzy

Dlaczego my?

Jesteśmy tu dla Ciebie

Do każdego podchodzimy indywidualnie. Doradzamy w treningach i pomagamy osiągnąć Twoje cele, dbając o komfort, dobre samopoczucie i efekty.

Stawiamy na jakość

Zwracamy uwagę na szczegóły i profesjonalne podejście. Doświadczeni, najlepsi instruktorzy pomogą w ćwiczeniach i odpowiednio pokierują treningiem.

Stały rozwój

Stale rozwijamy nasz bogaty wachlarz usług oraz szkolimy naszą kadrę instruktorów.

Twój sukces jest naszym celem

Dokładamy wszelkich starań, byś z motywacją dążył do wyznaczonych sobie zadań. Już od pierwszej chwili ustalamy wspólnie plan treningów dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości.

Nie szukaj w ciemno

Przyjdź i przekonaj się, że to co napisaliśmy, to sama prawda. Gwarantujemy, że zostaniesz z nami.