Oferta dla firm

Oferta dla Firm

ROZRUSZAJ SWOJĄ FIRMĘ

Zadbaj o zdrowie i kondycję Swoich pracowników zapewniając im swobodny dostęp do zróżnicowanej oferty naszego klubu. Regularne ćwiczenia zwiększają zadowolenie i produktywność Twojej kadry. Dodatkowy pakiet socjalny dla pracowników zwiększa również ich motywację i zaangażowanie.

W ofercie posiadamy pakiety dla Ciebie i Twoich pracowników z elastyczną strukturą opłat oraz możliwością wykorzystania funduszu socjalnego i/lub składek pracowników. Zapewniamy szeroki zakres usług i przyjemna atmosferę.

Zapraszamy do kontaktu.

dla_firm

Prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Skontaktujemy się i przedstawimy ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.

Imię i nazwisko (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Ilość osób z Twojej firmy, które korzystać będę z zajęć w naszym klubie (wymagane)

Dodatkowe uwagi